Pro první bezpečné (ne)obuté kroky Attipas Ringle Fuchsia L

Botky Attipas zpříjemní dětské nožce její přechod z bosého života do obutého.
Určení: Pro dívky
Sezóna: Jaro Léto Podzim Zima
První chůze: Ano
Shapesign: Áčko Béčko Céčko Déčko Éčko Efko
Attipas Ringle Fuchsia
Attipas Ringle Fuchsia
Attipas Ringle Fuchsia
Sdílejte s přáteli
690 Kč
18.12.

Botky řady Ringle jsou určeny těm dětem, které mají rády pěkně teploučko a pestré barvy. Silná bavlněná ponožka zajistí dostatečný komfort malému dítěti při jeho touze objevovat svět. Lehce extravagantní barevný design dodá potřebnou hravost, která k dětství patří. Termoplastická podešev zaručí dostatek vjemu z povrchu, na kterém se malí objevitelé nacházejí. Děti budou nadšené nejen z jejich hravého stylu, ale především z pohodlí. Jsou úžasně flexibilní, s tenkou podrážkou pro správný vývoj dětského chodidla. Široká špička poskytuje dostatek prostoru prstíkům, díky prodyšné podrážce se nožička nepotí. Dalším plusem je i to, že se dají vyprat v pračce.

Názor NEOBUTO: chcete-li dopřát dětem zvýšeného bezpečí při jejich prvních krocích, pak jsou Attipas(ky), díky zahnuté gumě chránící prsty, ideální volbou. Růžová barevná kombinace společně s pomerančovou je nepřehlédnutelná.

ShapeSign: U chodidla tvaru A je potřeba zohlednit délku palce. Pro tvar C je bota celkově příliš široká, ale může vyhovovat.

Kód1451
PodeševTermoplastická guma (100% netoxická)
SvršekBavlna, Nylon, Spandex, Elastan příze
VelikostL
VýrobceAttipas