... kteří v botkách rádi hýbou prsty Fare Bare B5441251 Blue Pink

Určení: Pro dívky
Sezóna: Zima
První chůze: Ano Ne
Shapesign: Béčko Déčko Éčko Efko
-31 %
347199_21438
Sdílejte s přáteli
Původní cena 1 590 Kč
1 090 Kč
28.7.

Pro všechny děti, které milují hýbání prsty v botkách je nasnadě dopřát jim komfort v podobě dostatečně široké špičky. A když vyběhnou ven s designově vymazlenými botkami, je prakticky jisté, že se z právě nastoupené cesty nebudou chtít vrátit dříve, než zapadne slunce.

(oficíální text výrobce): Novou typovou řadu zimní polovysoké obuvi uvádíme na trh pod souhrnným názvem FINKY. Jedná se o model, při jehož konstrukci jsme vycházeli zejména z požadavků vyznavačů barefootového obouvání. FINKY jsou velmi lehké a vyznačují se vysokou flexibilitou jak svrškové, tak podešvové části. FINKY mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodidla,  kde poskytují mnohem větší prostor. Oproti klasické pevné obuvi není proto možné u těchto konstrukcí očekávat stejnou stabilitu, odolnost, tepelně izolační vlastnosti, či pevnost opatku. 

Svršková část FINEK je zhotovena z přírodní hovězí usně v kombinaci s textilem. Podšívka je plyšová, jemná, syntetická. Podešev je vyrobena z termokaučuku a  je výrazně flexibilní. Tato obuv je proto celkově velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně. Velmi důležitou předností FINEK je jejich vodě nepropustnost, jelikož jsou vybaveny velmi kvalitní a osvědčenou klima membránou, která nedovolí prostup vody dovnitř, avšak přitom umožňuje odvod tělesných par směrem ven z obuvi.

ShapeSignPro tvar chodila B a může být bota příliš široká v oblasti paty.

Kód0029718
PodšívkaSyntetika
PodeševTermokaučuk
SvršekPřírodní hovězí useň + texti + membránal
VelikostEU 23
VýrobceFare