Neobuto – přirozeně od prvních krůčků

Správné dítě běhá nejradši Neobuto! Výběr značek pro pocit bosých nohou.

Aby naše děti mohly projít životem vzpřímeně a cítily pevnou půdu pod nohama, potřebují od nás dobrý základ. A tím je především zdraví. Nohy je ponesou celý život, na jejich správném vývoji záleží každý další krok. Hledali jsme pro své děti botičky, které jim umožní zažít to, co k dětství patří – pocit bosých nohou. Takové botičky, které je nepřipraví o zážitek ze zkoumání a objevování světa vlastními chodidly.

A zjistili jsme, že nejsme sami. Podobně přemýšlela řada lidí po celém světě a vytvořili nové značky, respektující dětskou přirozenost. Ověřili jsme si na vlastních dětech, že tato cesta je správná. Náš zájem přerostl v myšlenku podělit se o své zkušenosti a usnadnit ostatním rodičům pátrání po botičkách, které jsou tak trochu jiné než v běžných obchodech. A když jsme potkali dětského fyzioterapeuta se zaměřením na správný vývoj dětských nohou, vzniklo Neobuto.

Výběr, který prošel pečlivým zvažováním odborníka a rodičovským drobnohledem.

Lucie a Zdeněk

Značky, se kterými vaše dítě vyrazí kamkoli Neobuto

Chyba při zobrazování komponenty 'HomeProductsCustom'
Zjistěte, proč jsme vybrali právě tyto výrobce

Proč by mělo vaše dítě běhat Neobuto?

Rovnýma nohama do trávy, písku i do kaluží s Neobuto!

Děti poznávají všemi smysly. Bosou nohou zkoumají povrch věcí, učí se vnímat své okolí a získávají vlastní stabilitu. Špatně zvolené boty je o tuto přirozenost ochuzují.


„Chodidlo v botách s pevnou podrážkou ztrácí mnoho ze svých důležitých funkcí – hmatovou a úchopovou. Pro zdravý vývoj dětí je důležité, aby plnilo kromě opěrné funkce i tyto další – dáte svému dítěti dobrý základ pro zdravý vývoj držení těla.“

Martin Vala, dětský fyzioterapeut


JAK VYBÍRAT