prodejna

Tržní 974/12, Brno

Navštivte nás na prodejně

Otevírací doba prodejny

  PO-PÁ pouze dle vaší rezervace termínu nákupu u nás online zde nebo na telefonním čísle 725 111 228

UPOZORNĚNÍ: interval 30 minut je určen pro 1 dítě, máte-li k nám v plánu přijít s více dětmi, rezervujte si prosím odpovídající časové jednotky.
 

Nakupovat v Neobuto je hračka pro děti i rodiče

Naši malí zákazníci se u nás můžou vyřádit na lezecké stěně nebo procvičit svoji rovnováhu na senzomotorické dráze. Vyzkouší si u nás také hmatové vjemy chodidel a až se dostatečně unaví, mohou si odpočinout v našem dětském koutku. Vy s námi mezi tím v klidu proberete vše o správném a hlavně zdravém obouvání dětí. Vaše děti si při hře ani nestihnou všimnout, že jsme je zapojili do nakupování a ne moc oblíbeného zkoušení botek.

Obujeme se s vámi do vybírání i měření

Vyznat se v tom, které botičky se nejlépe hodí podle tvaru, věku i příležitosti, vyžaduje někdy zkušeného průvodce. V Neobuto si na vás uděláme čas a vysvětlíme vám zásady zdravého obouvání. Naučíme vás správné a přesné měření nožiček, včetně systému Shape Sign a díky tomu zúžíme výběr na správný typ i velikost. Rádi se s vámi podělíme o naše osobní zkušenosti se značkami a zodpovíme veškeré vaše dotazy. 

Najdete u nás zázemí i pro přebalování a kojení dítěte či ohřev jídla

Víme, jak je nakupování s dětmi někdy složité. Proto jsme v Neobuto vybudovali zázemí, kde můžete v klidu splnit všechny potřeby našich malých zákazníků. Je vám k dispozici kout na kojení, přebalovací pult, mikrovlnná trouba a samozřejmě i toalety uzpůsobené pro nejmenší.

Jak se k nám dostanete?

Pokud pojedete tramvají, linkou 8, 10, 12, vystoupíte na zastávce Masná nebo Životského.
Linky IDS JMK 31, 33, 44, 47, 49, 74, E76, 77, 84 vystoupíte na zastávce Tržní.

Konzultace Konzultace Způsoby platby

Konzultace

Semináře

Způsoby platby

Stavte se za námi poradit s výběrem nejen barefoot obuvi. Pomůžeme vám vybrat správné obutí pro každý věk a příležitost a zodpovíme také řadu otázek o zdravém vývoji nohou.

Pořádáme přednášky a semináře nejen o zdravém obouvání, ale i o celkovém vývoji dítěte. Pokud hledáte prostory, kde byste akci zaměřenou na rodiče a děti chtěli uspořádat, vyjdeme vám vstříc a umožníme pronájem. Určitě se nám se svým nápadem ozvěte.

Platit můžete v hotovosti i běžnou či bezdotykovou platební kartou.