Bez poštovného, se zárukou rychlé výměny nebo vrácení

Správnou velikost vyberte změřením délky a šířky nožiček nebo použijte náš systém ShapeSign©. Umožní vám mnohem přesněji vybrat vhodný typ obuvi podle tvaru chodidla vašeho dítěte.

Botičky objednané ve všední den do 12 hodin s platbou na dobírku či online platbou, pošleme ten samý den a druhý pracovní den Vám budou doručeny na pobočku Zásilkovny či kurýrem. Při platbě převodem odesíláme ihned po přijetí vaší platby. Mimosezónní botičky odesíláme se zpožděním jednoho dne (vyzvednutí z externího skladu).

Poštovné neplatíte již při objednání jednoho páru botiček. Tato výhoda se nevztahuje na zlevněné botičky a objednávky, které obsahují pouze doplňky (impregnace, ponožky, tkaničky, měrku atd.). V tomto případě zaplatíte za doručení na pobočku Zásilkovny poplatek 69 Kč, za doručení na adresu 108 Kč. 

Objednané zboží zasíláme na pobočku Zásilkovny nebo jejím kurýrem na uvedenou adresu.

 

Chci botičky vrátit

Chci botičky vyměnit

Chci botičky reklamovat

Pokud chcete botičky vrátit, vyplníte tento dokument a peníze dostanete zpět na účet do 14 kalendářních dnů po té, co od Vás botičky obdržíme.

Jestliže je chcete vyměnit, pošlete na náš email vyplněný tento dokument. Nový pár botiček Vám budeme rezervovat, dokud nedostaneme od Vás původní pár. Případný přeplatek vrátíme na Váš účet a u výměny za dražší řešíme doplatkem na náš účet. První výměna botiček je zdarma, bez účtování poštovného naší stranou.

V případě reklamace nám pošlete řádně očištěnou obuv spolu s reklamačním formulářem. Reklamaci se budeme snažit vyřešit co nejdříve, nejdéle však do 30 dnů.