Bez poštovného, se zárukou rychlé výměny nebo vrácení

Správnou velikost vyberte buďto podle běžného číslování, změřením délky a šířky nožiček nebo použijte náš systém ShapeSign©. Umožní vám mnohem přesněji vybrat vhodný typ obuvi podle tvaru chodidla vašeho dítěte.

Botičky objednané ve všední den do 9 hodin s platbou na dobírku či online platbou, pošleme ten samý den a druhý pracovní den Vám budou doručeny domů. Při platbě převodem odesíláme ihned po přijetí vaší platby.

Poštovné neplatíte již při objednání jednoho páru botiček. Tato výhoda se nevztahuje na objednávky, které obsahují pouze doplňky (impregnace, měrku atd.).

Objednané zboží zasíláme přes Zásilkovnu (zdarma), Českou poštou nebo společností DPD (s příplatkem 50 Kč). Vyzvednout si je můžete také osobně v naší prodejně.

(Capáčky, Duukies, Moccis, Tikki, Zeazoo sandálky a všechno příslušenství kromě impregnací zasíláme jen Českou poštou jako doporučené psaní.)

 

Chci botičky vrátit

Chci botičky vyměnit

Chci botičky reklamovat

Pokud chcete botičky vrátit, vyplníte tento dokument a peníze dostanete zpět na účet do 5 pracovních dnů po té, co od Vás botičky obdržíme.

Jestliže je chcete vyměnit, pošlete na náš email vyplněný tento dokument. Nový pár botiček Vám budeme rezervovat, dokud nedostaneme od Vás původní pár. Případný přeplatek vrátíme na Váš účet a u výměny za dražší řešíme doplatkem na náš účet. První výměna botiček je zdarma.

V případě reklamace nám pošlete či přineste na naši prodejnu řádně očištěnou obuv spolu s reklamačním formulářem. Reklamaci se budeme snažit vyřešit co nejdříve, nejdéle však do 30 dnů.